تکرا / گوناگون / تدارک استقبال از هواداران پرشور شرکت کننده در رویداد E3 2015 مایکروسافت

تدارک استقبال از هواداران پرشور شرکت کننده در رویداد E3 2015 مایکروسافت

با وجود اینکه مایکروسافت تا ساعت 10 شب به طور رسمی این پروسه را آغاز نکرد، تعداد زیادی از هواداران مشتاق از اوایل بعد از ظهر در فروشگاه مایکروسافت حضور یافتند.

هفته­ ی گذشته مایکروسافت اعلام کرد که بلیت های رویداد E3 که مربوط به طرفداران Xbox است را ارایه می کند. طبیعتا دشواری شرکت کردن در گردهمایی اصلی مایکروسافت و تعداد کم این چنین رویداد­های درب بسته باعث جذب هوادارهای پروپاقرص Xbox به این گردهمایی شده است.

با وجود اینکه مایکروسافت تا ساعت ۱۰ شب به طور رسمی این پروسه را آغاز نکرد، تعداد زیادی از هواداران مشتاق از اوایل بعد از ظهر در فروشگاه مایکروسافت حضور یافتند.

بعد از گذشت زمان و نزدیک شدن به ساعت ۱۰، جمعیت به تدریج افزایش پیدا کرد، کارکنان مایکروسافت به سرعت شروع به توزیع مچ بند به مشتاقان رویداد کردند. اگر چه آنها دقیقاً توضیح ندادند اما برای کسانی که مچ بند را دریافت کردند واضح بود که یک قدم به مجوز ورود به هفته سرگرم کننده­ ی مایکروسافت نزدیک تر شده اند.

همچنین اعضای تیم مایکروسافت برای ثبت ­نام آنلاین در این رویداد خاص از یک کارت عضویت با کد یکتا بهره برده­اند.

همچنین اعضای تیم مایکروسافت برای ثبت¬نام آنلاین در این رویداد خاص از یک کارت عضویت با کد یکتا بهره برده¬اند. باوجود اینکه مشتاقان در صف انتظار به سر می¬برند، شواهد نشان می¬دهد که یک شب طولانی در راه است و مایکروسافت قصد ندارد بلیط¬¬ها را زودتر از 11 صبح عرضه نماید.

باوجود اینکه مشتاقان در صف انتظار به سر می­ برند، شواهد نشان می­ دهد که یک شب طولانی در راه است و مایکروسافت قصد ندارد بلیط­­ ها را زودتر از ۱۱ صبح عرضه نماید.

.

منبع: neowin


عصر تکنولوژی، Techera

توجه:

برای هرگونه سوال در زمینه گوشی و تبلت و برنامه های موبایل، می‌توانید با همکاران ما در "موبایل‌کمک" تماس حاصل نمایید.

تماس از سراسر کشور: 9099071015 (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت)

تماس از استان تهران: 9092305296 (بدون پیش شماره واز تلفن ثابت)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *