تکرا / بازی و سرگرمی / در پروژه اسکورپیو عملکرد تمام بازی‌های ایکس باکس وان بهبود خواهد یافت

در پروژه اسکورپیو عملکرد تمام بازی‌های ایکس باکس وان بهبود خواهد یافت

در پروژه اسکورپیو عملکرد تمام بازی‌های ایکس باکس وان بهبود خواهد یافت

پروژه اسکورپیو که ۱۷ فروردین از آن رونمایی شد، تمام بازی‌هایی که در ایکس باکس وان اجرا می شد را اجرا خواهد کرد که به این ترتیب، بازی‌های ایکس باکس ۳۶۰ را هم شامل می‌شود. این خبر خوبی برای کاربران است؛ اما خبر بهتر از آن، این است که این بازی‌های قدیمی در ایکس باکس اسکورپیو بهتر اجرا خواهند شد.

بنا به گفته تیم سخت افزاری ایکس باکس، بازی‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰، با کیفیت بیشتر و سریع‌تر در اسکورپیو اجرا خواهند شد. البته ایکس باکس اسکورپیو همان ایکس باکس وان، با سخت افزاری قوی‌تر نیست، بلکه کاملا از نظر معماری سیستم متفاوت است. به نقل از وبسایت یورو گیمر:”مزیت اسکورپیو این است که بر خلاف حالت تقویت شده PS4، اجازه بهره بردن از تمام قدرت کنسول جدید برای اجرای بازی‌های قدیمی را خواهد داد.”

 بازی‌هایی که دارای مقیاس سنجی داینامیک رزولوشن هستند، با رزولوشن بالاتری اجرا می‌شوند، بافت‌های تصویر بهبود یافته اند، ثبت ویدیو ۴K با سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه فراهم می‌شود و بازی‌ها سریع‌تر اجرا می‌شوند. این ویژگی‌ها هم برای بازی‌های فعلی و هم بازی‌هایی که در دست توسعه هستند، خواهد بود که اسکورپیو را تبدیل به یک سیستم ارتقا یافته از ایکس باکس وان بدل می‌کند.

Andrew Goossen از شرکت مایکروسافت گفته:

ما می‌خواهیم این اطمینان حاصل شود که بازی‌ها به اندازه ممکن سریع اجرا می‌شوند. او همچنین افزود؛ مواردی خواهد بود که ما باید برخی ویژگی‌ها را کاهش دهیم، تا مثلا سازگاری بازی‌ها حفظ شود. ویژگی‌ها برای تمام ۳۶۰ عنوان ایکس باکس وان خواهد بود. ما فقط می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بازی‌ها در اسکورپیو به بهترین شکل ممکن اجرا خواهند شد و ما هیجان زده‌ایم که این کنسول، بهترین وسیله برای اجرای تمام محتواهای ایکس باکس خواهد بود.

به نظر می‌رسد تغییرات و بهبودی‌های اسکورپیو، بسیار بیشتر از پلی استیشن ۴ پرو نسبت به پلی استیشن ۴ است.

.

منبع: polygon

توجه:

برای هرگونه سوال در زمینه گوشی و تبلت و برنامه های موبایل، می‌توانید با همکاران ما در "موبایل‌کمک" تماس حاصل نمایید.

تماس از سراسر کشور: 9099071015 (بدون پیش شماره و از تلفن ثابت)

تماس از استان تهران: 9092305296 (بدون پیش شماره واز تلفن ثابت)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *